«Radar»: Andrei Hvostov esitleb Tuuli Roosma kodus oma intiimseid teoseid

Tuntud telenäo Tuuli Roosma koduses õhkkonnas koguneb ligi kaks korda kuus kirjandushuviliste klubi. Programm on alati sama: ettekandele tulevad Tuuli hea sõbra Andrei Hvostovi pooleli olevad teosed.

Viimati, 15. veebruaril luges Hvostov ette oma lapselapsele Maarale pühendatud raamatut, mis sisult on sedavõrd otsekohene ja täiskasvanute teemasid käsitlev teos, et Hvostov loodab, et see siiski enne Maara 16aastaseks saamist tema kätte ei satu. Hetkel Maara veel lugeda ei oska, sest on alles alla aastane.

Raamat on veel kirjutamisjärgus ning pajatab avameelselt #MeToo kampaania valguses ka Hvostovi isiklikke seiklusi naiste vallas. Detailsete kirjelduste ja ausa otsekohesusega kirjutatud teos on kirjanikul veel pooleli, kuid ettelugemise mõte ongi selles, et ta testib töös olevat raamatut kuulajate peal.

«Ettelugemise mõte on see, et kui sa oma teksti esitad niimoodi, püüad tal lasta vabalt voolata, siis selle esitluse käigus tulevad kõik teksti vead välja,» ütleb Hvostov kirjandusõhtut sisse juhatades.

Mingit erilist tagasisidet ta publikult ei oota, kuid on tavapärane, et tekib siiski mingi mõttevahetus, kus arutatakse, kas kirjanik on ikka naiste mõttemaailmast õigesti aru saanud.

Kirjandusklubisse Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaare koju koguneb tavaliselt 8-10 inimest. Missugused näevad välja Tuuli pere argipäevad Eestis, seda näeb täna «Radarist» kell 20.00 Kanal 2-s.

Vaata ülalt videost, missugune näeb välja kirjandusõhtu Tuuli juures!

Tagasi üles